The best Side of کارشناسی قیمت خودرو

توجه داشته باشید که آگاه شدن از قصد فروشنده خودرو عامل بسیار مهم و حیاتی میباشد . بهترین حالت پیدا کردن خودروی دست دوم سالم خرید از فروشنده ای است که خودروی به ظاهر تمیزی دارد و قصد ارتقای مدل ماشین به مدل بالاتر را دارد .

دستیار هوشمند - آنلاین مشاوره آنلاین تماس تلفنی عضویت در کانال تلگرام عضویت در کانال روبیکا شبکه اجتماعی روبیکا

شما با تهیه گزارش و عکس کارشناسی خودرو میتوانید حرف خود را به فروشنده به سادگی اثبات کنید.

تعویض قطعات بدنه خودرو در ایران مرسوم نیست اما درکشورهای خارجی امری مهم شناخته می‌شود. زیرا آن‌ها معتقدند سلامت و استحکام قطعات تازه تعویض، زیاد خواهد بود.

در سال‌های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی، خدمات آنلاین و اینترنتی روز به روز در حال گسترش هستند. این خدمات در حوزه خودرو هم وجود دارند که یکی از آن‌ها همین کارشناسی قیمت خودرو به صورتی آنلاین است. سایت‌های زیادی این کار را انجام می‌دهند که البته از نظر اعتبار با هم تفاوت دارند. به طور معمول، برای کارشناسی خودرو به صورت آنلاین از اطلاعات آن استفاده می‌شود. یعنی با استفاده از اطلاعاتی که خود افراد در مورد نوع، مدل و سلامتی بخش‌های مختلف خودرو بیان می‌کنند، کیفیت و در نتیجه قیمت آن سنجیده می‌شود.

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت.

بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هر دو می‌توانند خسارت افت قیمت را پرداخت کنند تنها توجه داشته باشید که پوشش افت قیمت در بیمه بدنه یک پوشش اضافی است.

مشاهده مقاله بعدی فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

از مهم ترین مزیت کارشناس قیمت ماشین های خرید و فروش توسط تابش خودرو می باشد.

در کارشناسی رنگ و بدنه به بررسی مواردی چون رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط و خش، فرو رفتگی، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی، قلم‌گیری و مواردی از این قبیل می‌پردازیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

وضعیت فنی ، وضعیت لاستیک ،کارکرد خودرو ،... دقیقا به همین صورت عمل می شود.

بیمه بدنه کیلومتری: مزایا، پوشش های بیمه بدنه کوتاه مدت

موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. اگر این بخش کارکرد درستی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه‌های جاری خودرو سر به فلک می‎کشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *